Series
Ratings
12
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Love and LiesRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0