Titles you rated
Big DealRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Operation Fortune: Ruse de GuerreRated ★ 5.0
The OutpostRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 4.0
GlassRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 3.0