Movies
Ratings
556
The Strongest ManRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 2.5
Red DragonRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
Bus StopRated ★ 0.5
CocoRated ★ 4.0
A Perfect DayRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
JaneRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 3.0