Titles you rated
Red DragonRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Police AcademyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
FailanRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0