Titles you rated
Sick of MyselfRated ★ 2.5
Pain HustlersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 0.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0