Titles you rated
CruellaRated ★ 3.5
Kronk's New GrooveRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Strange WorldRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 1.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
DevilRated ★ 3.0