Series
Ratings
69
IRISRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5