Titles you rated
Eiga Sumikko Gurashi: Aoi Tsukiyo no Mahou no KoRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Ernest & CelestineRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- One WinRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5