Series
Ratings
31- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0