Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0