Movies
Ratings
42
What a Girl WantsRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
Lights OutRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0