Movies
Ratings
207
SilmidoRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5