Series
Ratings
37
NARUTORated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 2.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5