Series
Ratings
101
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 2.5
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 5.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
KairosRated ★ 4.0
Super BandRated ★ 5.0
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Fork you Boss Season 2Rated ★ 4.0
- Fork you Boss Season 1Rated ★ 5.0
MistyRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0