Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5- Magical DoReMiRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5