Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0