Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
Carnival Row Season 1Rated ★ 4.0