Movies
Ratings
148
SocialphobiaRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0