Movies
Ratings
95
Time RenegadesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Long Way HomeRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0