Titles you rated
Through the DarknessRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Gaus ElectronicsRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 0.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Hospital Playlist Goes CampingRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0