Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0