Movies
Ratings
37
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 0.5
Despicable MeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0