Movies
Ratings
26
FrozenRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.0