Titles you rated
PeninsulaRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Long Live the KingRated ★ 3.0
NewnessRated ★ 3.0