Series
Ratings
12
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0