Movies
Ratings
22- King of PrisonRated ★ 5.0
32 Malasana StreetRated ★ 5.0
Detective Di RenjieRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 1.5
LooperRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 1.5- Fighter In The WindRated ★ 1.0
The FortressRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.0