Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The InsiderRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0