Titles you rated
PaddingtonRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Partly CloudyRated ★ 4.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 3.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.0