Titles you rated
Jane EyreRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0