Movies
Ratings
197
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
CinderellaRated ★ 5.0