Series
Ratings
22
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0