Series
Ratings
124
Fight For My WayRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0