Titles you rated
The Incredible Burt WonderstoneRated ★ 3.0
The Cable GuyRated ★ 3.5
Me, Myself & IreneRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 2.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0
DancerRated ★ 0.5
ControllerRated ★ 1.0
CocoRated ★ 3.5
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Killer EliteRated ★ 1.0
The DefenderRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 4.0
EvolutionRated ★ 3.5
Who Am I?Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 1.5