Movies
Ratings
100
Monsters UniversityRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0