Titles you rated
The ClassicRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
NoahRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5