Series
Ratings
31- AnnaRated ★ 4.0
- Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
- Delicious in DungeonRated ★ 4.0
- Chief KimRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
- Attack on TitanRated ★ 4.5
- Attack on TitanRated ★ 4.5
- KingdomRated ★ 4.0
- Coffee PrinceRated ★ 4.0
- Splash Splash LoveRated ★ 3.5
- Yuri!!! on IceRated ★ 4.0
- GivenRated ★ 1.5
- Stranger ThingsRated ★ 2.5
- Stranger ThingsRated ★ 4.0
- Stranger ThingsRated ★ 2.5
- Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5