Series
Ratings
99
Blade ManRated ★ 3.0
Strike LoveRated ★ 1.0
Liar GameRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.5
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5
Gap DongRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0