Titles you rated
DuneRated ★ 3.5
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5