Movies
Ratings
115
Little ForestRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Our School E.TRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5