Titles you rated
Going by the BookRated ★ 3.0
The President who Plays the PianoRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5- ChangeRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0