Movies
Ratings
63
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Saw 3DRated ★ 1.0