Movies
Ratings
306
MementoRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 2.5