Movies
Ratings
475
ChefRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
True LiesRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5