Titles you rated
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 4.5
NeighborsRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 5.0
Lean On MeRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 2.0
RVRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5