Titles you rated
Black SwanRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
BlindRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0