Titles you rated
A Barefoot DreamRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 2.0
FluRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.5