Titles you rated
Hot SpotRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
S LineRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 3.5
La PalmaRated ★ 1.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.0