Movies
Ratings
676
Bicentennial ManRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 1.0
CallRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
CubeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0