Series
Ratings
29
Super CrooksRated ★ 0.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.0
Control ZRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- From the New WorldRated ★ 1.5
Tears of the DragonRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 2.0
- SkinsRated ★ 2.5
Community Season 2Rated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 2.5
Community Season 3Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.0