Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5